Bezlepková pizza

Na naše bezlepkové pizzy používáme speciální bezlepkové těsto, které dovážíme od certifikovaného výrobce. Současně přísně dodržujeme výrobní postup, kdy bezlepkovou pizzu připravujeme na zvláštním pracovišti a k její výrobě používáme, stejně jako u všech našich ostatních pizz, kvalitní suroviny a ingredience, které lepek skutečně neobsahují. Tím můžeme našim zákazníkům zaručit, že při výrobě pizzy v naší pizzerii nemůže dojít k její kontaminaci lepkem z jakéhokoliv zdroje.

Zde vám představujeme naší bezlepkovou Pollo (složení: pomodore, mozzarella, kuřecí maso, žampiony, parmazán), kterou jsme ještě vylepšili cherry rajčátky, aby byla šťavnatější a na první pohled veselejší.

Bezlepkové pizzy jsou vhodné především pro celiaky, ale také pro vegany, vegetariány či například sportovce, respektive pro všechny zákazníky, kteří nemohou nebo nechtějí jíst lepek. I přes svůj menší rozměr (28 cm) má bezlepková pizza vysokou nutriční hodnotu, takže nemusíte mít strach, že by vás nezasytila.

Možná by vás mohlo zajímat, že jako bezlepkovou pizzu vám umíme připravit jakoukoliv pizzu z naší nabídky a to za 215 Kč.

BEZLEPKOVOU PIZZU NEPŘIPRAVUJEME JAKO PŮLENOU !!!